Electricity saving box – nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar ji yra verta

[Total: 0    Average: 0/5]

& nbsp;

Tai reiškia, taupyti elektros energiją Elektros taupymo langelis

Metai po metų tarifai padidinti daugiau ir daugiau. pati žmonija, siekiant palengvinti savo gyvenimą įgyja naujų dalykėlių, kurie padeda be išlaidų daug laiko, pastangų daryti kasdienius dalykus: valyti, ruošti maistą, daryti skalbykla. Net paprastas namų yra sunku be prietaisų, pavyzdžiui, televizija, kompiuteris, vaizdo žaidimus. Visa mūsų gyvenimas yra grindžiamas jų reguliaraus naudojimo. Su dažnesniu, daugelis ieško sumažinti komunalinių paslaugų išlaidos. Dabar prekyboje yra ypatinga elektros taupyti elektros energiją taupymo Box išradimą.

jos poveikio ypatumas yra pagrįstas elektros srovės suvartojimo mažinimo. Skaitiklis kelia mažiau kilovatų su specialiais prietaisų naudojimo. Prietaisas yra pagamintas pagal vokiečių technologiją. Laimei, tai neturi įtakos jo kainą, kaip ilgą tarnavimo garantija.

Jau daugelį Europos šalių, kurių viena nuo kitos mylėtojai pagalba electrostate 30%. Jei apkrova yra didelė, atsipirkimo bus greitai – vos per kelis mėnesius būtų pakankamai.

Išvaizda Elektros taupymo langelis

Prietaisas yra stačiakampio formos plastikinės dėžutės pilka – juoda spalva. Priekyje yra LED žyminčiomis režimus. Kita vertus yra standartinis kištukas. Taip pat ant nugaros yra techninės duomenų aprašymas:

 • įtampos nuo 90 iki 250 V,
 • Dažnis 50 iki 60 Hz,
 • Įdėkite daugiau kaip 15 000 W

Specifikacijos Elektros taupymo langelis

sutaupyti elektros energijos, taupymas Box priklauso nuo būdo. Gamintojų teigia,:

 • operaciją galingų elektros prietaisų metu: skalbimo mašinų, kompiuterių, plaukų džiovintuvas, oro kondicionavimas, ekonomiškas, galima sumažinti išlaidas nuoma iki 50%;
 • elektros viryklės, geležies, mikrobangų krosnelės, plazmos panaudojimas, šiugždinti iki šilumą įvyksta su taupymo 45% elektros energijos;
 • iš šaldytuvo naudojimas, elektros variklis katilo tampa pigiau 40%;
 • Virduliai, kavos virimo aparatas, skrudintuvas, lemputė vartojimas yra sumažintas iki 35%;
 • Įrankiai, pvz. Gręžimo, plaktukas gręžimo, dėlionės, apskrito plokštelės naudojamos su naudai minus 30% išlaidų,
 • Drėgmė turi būti ne didesnis nei 85%. Todėl vonia, sauna, baseinas netinka jo ryšį.
 • Vienas priemonė bus daugiau nei pakankamai viename bute. Jis atlaiko nuo 5 iki 19 kW įtampos. Bendras svoris prietaiso su pakavimo 170 g, be jo – 125 g pasirinkimai: 12 x 7 x 4 cm Garantija trunka metus po pirkimo

Specialieji reikalavimai elektros prietaiso elektros taupymo dėžutė nereikia. , Jis tinka standartinį tinklelį. Jei apkrova didesnė už vieno įrenginio norma, jums reikia nusipirkti kelis.

Kaip tai veikia Elektros taupymo langelis

Elektros taupymo dėžutė paprasta naudoti. Pakanka prijungti prie elektros lizdo, nes bet kokia įranga. Jos veiksmų principas sudaro elektros variklių masės filtravimas. Kaip prisiminti iš fizikos, energijos yra padalintas į aktyviąją ir reaktyviąją. Aktyvus poreikis kokybės ilgalaikės veiklos elektros inžinerijos kasdieniame gyvenime. Kita vertus, be išeities, juda per laidų be naudojimui. Pasak ekspertų, dėl to, dabartinės vartojimo padidėjimas, padidėjęs Papildoma elektriniams slėgiui, yra pavojingas žmonėms elektromagnetinės spinduliuotės.

ekonomija vaidmuo, kad jis padeda jį pašalinti electrojet žemės iš elektros tinklo. Po to, mažesnis elektros srovės vartotojų. Įranga reikalauja mažiau elektros. Taigi sumažino išlaidas viešosioms paslaugoms.

Pasak gamintojų, specialdevice:

 • Dalys elektra už aktyviąją ir reaktyviąją. Pastarieji piktžolės iš, todėl aktyvus. Reikia energijos yra išsaugotas ir eina į perdirbimo.
 • Efektyviai nukreipia energomachine, paskirsto tolygiai, užkirsti kelią maisto. Tinklo viršįtampių.
 • Ne kodai Counter – ekonomiškas darbus tokiu būdu, kad nebūtų sutrikdyti prekystalio operaciją. Tai neturi įtakos numerius, o ne priima juos atgal, todėl galite būti tikri, kad jo teisėtumo.
 • turi aukštą efektyvumą, kuris yra patvirtintas moksliškai, atliekant specialius tyrimus ir bandymus. Pasak ekspertų, net jų pačių tikrai padaryti kai kurie iš jų patikrinti savo veiksmų kokybę.
 • Teigiamas poveikis prietaisams, padidinti savo gyvenimą. Jis apsaugo įrangą nuo žalingo electrojet jėga.
 • Bet elektrinis mechanizmas, o pats sandoris spinduliuoja elektrinį lauką, kuris yra blogai gyvų būtybių. Išradimas pašalina šių kenksmingų elektromagnetinę spinduliuotę.
 • Papildomai apsaugo tinklelį nuo atmosferos viršįtampių, tekinimo electrojet energiją į tokią būtiną aktyvus.
 • Elektriniai srautas yra normalizuotas dėl energijos taupymo prietaisus poveikio. Usovershenstvuetsya struktūra elektropotok. Sumažintas lygis praradimo elektros darbu pasipriešinimo, užkirsti kelią staigių pokyčių jį į tinklą.
 • Dėka į electromass kokybės gerinimo, elektra yra stabiliau ir tolygiai. Nėra papildomų perkaitimo, vibracija, triukšmas.
 • Ši pirkimo atsiperka po dviejų mėnesių naudojimo. Tikslesnės priklauso nuo tinklo intensyvumo. Kuo jis didesnis, tuo greičiau jis atsipirks.
 • išradimo naudojimas leidžia ne tik išleisti mažiau, bet išlaikyti tinkamos būklės, prietaisai ilgą laiką. Norėdami apsisaugoti nuo žalingo spindulių.

Įranga Elektros taupymo langelis

Paprasta naudoti leidžia jums lengvai kiekvienam asmeniui, kad jį naudoti mano bute ar šalyje. Prijungti jį pageidautina iki artimiausio metrų lizdą, taip, kad apimtų didžiausią galios.

Tai laikoma absoliuciai legalu, nes tai neprieštarauja viešajam interesui.

Įrenginio Elektros taupymo dėžutė neturi įtakos skaitiklis, trunka ne skaičiai atgal, nesibaigia.

Visi techninė įranga namuose, bute, biuro darbų, dėl magnetinių laukų, kurie vyksta į tinklelį. Bet jų darbo metu prietaisai suformuoti indukcinė apkrova. Induktyvumas nekeičia srovę. Kai jis eina per apkrovos srovės, dėl fazės poslinkio srovės ir electroprecizia. Tai rodo, kad tinkle yra electrojet energiją, o ne guolis daug gero. Jis tik sukuria nenaudingas magnetinio lauko indukcijos electroprecizia. Nepageidaujamų energijos srautas per laidų sukuria papildomą karštį ir papildomiems elektros nuostolius. Vartotojai mokėti už faktinį elektros energijos suvartojimo ir beveik tiek pat mokėti už papildomus nuostolius. Ekonomija užduotis sumažinti reaktyviąją srovės paskirstymo. Tinklo ir pašalinti nereikalingas išlaidas elektros energijos.

energijos taupymo prietaisas gali būti suskirstyti į 5 įprastiniais vienetais. Kiekvienas modulis yra sujungta su kita. Iš jų sklandžiai veiksmų priklauso nuo elektros energijos naudojimą sumažinti.

Pagrindiniai blokai (moduliai):

 • direktorius – jo darbas yra platinti įtampą tolygiai, siekiant pašalinti elektro energijos, su dalimi jį pakeisti aktyvus. Taip sumažinant elektros energijos naudojimą.
 • Sauga – atsakingas už saugą į staigaus tinklo arba žaibo atveju prietaisų. Taigi nėra reikalo pirkti specialius apsaugoti elektros prietaisus.
 • Filtro aktyviai pašalina harmonikų srovių, lygius signalo iškraipymo. Dėl šio gebėjimo Į namus prietaisai truks ilgiau.
 • Modulis ištaisant „Phi“ kosinusas. Jo esmė didesnės galios. Reaktyviosios galios yra tolygiai paskirstomas. Paklausa tampa ekonomiškesnis, savo nuostolius dėl laidų yra sumažintas šildymas.
 • kompensavimas – jo užduotis yra vienodai nukreipti apkrovą per etapus. Dėka jo, elektros įrangos priežiūra tampa labiau prieinamos.

Gamintojai teigia, kad daugelis šeimų Europoje jau seniai naudoja elektros energijos taupymo Box ir patenkintas savo darbu. Pagal apklausose jis jau padeda išsaugoti kiekvieną antrą šeimą.

Kur ir kaip naudoti elektros energijos taupymo Box

Gali būti naudojamas bute, privačiame name, darbe, parduotuvėje, biure, dirbtuvėse. Be jos naudojimo patalpų produkciją daugiau nei pateisinamas, nes elektros energijos tarifai verslui yra didesnis nei paprastiems žmonėms. Jei maksimali įtampa lygis virš 19000 vatų tinklelį, jums reikia galvoti apie perkant keletą ekonomiškai ir nereikšmingą tobulinti vidaus elektros energijos tiekimo.

Įrenginio Elektros taupymo langelis jums įdėti ją į pirmą iš skaitiklio lizdo, kad būtų galima pagauti ir valo energetinius srautus. Tai gana pakankamai.

Pagal gamintojų, panaudoti mechanizmo, prasideda iš karto, filtravimas ir electrojet srautus transformuojasi. Per pirmąjį mėnesį pastebimų rezultatų.

Kaina Elektros taupymo langelis

ekonomija gana didelės išlaidos. Remiantis gamintojo svetainėje galite pirkti su 50% nuolaida.

Kaina

 • Ukraina – ji gali būti perkami vidutiniškai už 450 UAH
 • Rusija – kaina pasieks 1 790 rublių
 • Baltarusija – 498 000 Baltarusijos rublių,
 • Kirgizija – 2 000 kg,
 • Kazachstanas – 7100 palapinė
 • Moldova – 600 lėja

.

Kur nusipirkti Elektros taupymo langelis

Kadangi prekės yra populiarus ir yra didelė paklausa, didžiulis skaičius sugadinta prietaisų. Kad nebūtų patenka į sukčiai spąstai ir įsigyti originalių prekių, tai geriau pirkti elektrą taupymo Box oficialioje svetainėje gamintojo. Rikiavimas galima padaryti tiesiai ant svetainėje.

Lengvas užsakymo forma leis paprastas, greitas, lengvai atlikti pirkimą. Tai pakankamai užpildyti specialią pop-up langą, kad jūsų duomenys: Pavardė Vardas vidurinį vardą ir telefono numerį. Po patvirtinti pirkimo užsakymo, vadybininkas kontaktų klientas.

%name Electricity saving box  nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar ji yra verta

Electricity saving box

Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją

50% Tik šiandien!

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 94 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*