Fish XXL – atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar

[Total: 0    Average: 0/5]

& nbsp;

Patogus naudoti purškimo aktyvatorius kramtymas Fish XXL skirta žiemos žvejybai suteikia geras laimikis jokiomis aplinkybėmis.

Apie sudėtingomis sąlygomis asistentas

Spray Fish XXL yra specialiai sukurta vilioja žuvį, palaikykite norimą stotį esant žemai temperatūrai. Forma spaudai purškalas, kuris yra tvarkomi padažu. Pripažinta kaip veiksminga priemonė konkuruoti žvejyba keletą metų. Dalyviai iš įvairių šalių, išreikšti savo pasitenkinimą rezultatu, paliko teigiamą grįžtamąjį ryšį apie masalas.

Fish XXL sukūrė mokslininkų specialiai žvejybai šalto, tamsaus vandens, gali būti naudojami bet Tvenkinių, ežerų, upių, jūrų. Dėl teigiamo rezultato, nesvarbu sezono, oro sąlygų. Narkotikų dizaino pagrindas – biologija. . Mūsų tikslas yra didinti laikiną, didelės spartos žvejyba

kuriant įrankį, mokslininkai nustatė užduotis – pasiūlyti klientams greitas, efektyvus kompaktiškas įrankis, lengva naudoti. Testai parodė, kad vaistas visiškai atitinka reikalavimus.

Kaip veikia purškimo darbus

Fish XXL, vis dėl žuvų gleivinę, dirginti ją natūraliai sužadina uoslės. Medžiagos su stipriu kvapu, yra receptorius, kurios perduoda impulsus į smegenis. Net jei vandens stuburinių šeriami, jutimo aromatą, plaukiojantieji į masalą pusėje, patraukti maisto, imtis masalas. Po sąlyčio su narkotikų mieguistas gyventojų ežerų, upių tapti aktyviais šaltą žiemos vandenį.

pritraukimo turi tamsios spalvos, gamintojas paaiškina noras apeiti apsauginį atsaką vandens stuburiniams spalvas. Jie baiminasi ryškių objektų vandeniu. Storio nuoseklumas produkto leidžia jai likti ant jauko, kuri leidžia iš masalui naudoti kelis kartus. Skylės, anksčiau prikarmlivat žuvis, jie vėl, todėl gaudytojas, patartina eiti į mėgstamą svetainę.

Purškimo veikia efektyviai padėti jo savininkas pasiekti šiuos rezultatus:

 • Žvejyba tampa kelis kartus labiau sėkminga bet kokiu vandens tipo, taip pat ledo;
 • Atrakantas stimuliuoja receptorius yra labai atsargūs, pilnas objektų žvejyba;
 • ilgalaikiams mokymo masalas poreikis dingsta;
 • žvejybos procesas yra daug greitesnis, o tai yra svarbu, esant žemai temperatūrai;
 • Catch sąskaitą daug didesnę rūšių. Rezultatas bus prašome patyrę, bus malonumas naujokas žvejys, grobis turės atiduoti, parduoti; visiškai pateisino išlaidas (perkant įranga);
 • Norėdami gauti komfortabilių žvejyba naudą, Nr rasti skylę papildomą maišelį su masalu teritorijoje ėmimas;
 • Nėra neigiamo poveikio odai;
 • Atrakantas pritraukia ištisas spiečių iš atokiose vietovėse;
 • Lengva valdyti labai minkštas patarimai (bloodworms);
 • Spray yra ekonomiškas, patogus, gali būti naudojamas tiesiogiai su pirštinėmis ant, be skysto subcooling;
 • Suderinama su kitu padažu be neigiamo toksiško poveikio;
 • vandenyse gyventojai pozicijoje skanus, viliojantis kvapas;
 • Leidžia jo savininkas gauti pasitenkinimą procesu, mėgautis gamta, žvejyba;
 • Turi ilgai poveikį;
 • Galite naudoti kokybišką rezultatą žvejyba, kaip savigarbos metodą.

Narkotikų daro žiemos žūklės lengvas ir malonus dėl to, kad kvapas vilioja visus vandens stuburinių rūšių. Neturite laiko veltui įšaldyti skylę – Žuvų veikla, geras žvejyba užtikrinta.

Ingredientai Fish XXL

Purškimo Fish XXL susideda iš šių natūralių ingredientų, kad pritraukti ledo žuvis vandenyje, kai jis pusėtinas kvapas. Nekenksmingas, ne teršti tvenkinį:

 • Rokambuł (česnakai milžiniškas dydis) – efektyviai veikia širdies, kraujagyslių, virškinamojo trakto; turi skonį, paprasto svogūno aromatą; galingas atrakcija iš tvenkinių, ypač karpių, puikios įkandimo karšiai, karpiai, lydekos gyventojų;
 • Kanapių aliejus yra labai skalsus, puikiai gerina virškinimą; pritraukia karšiai, šamai, kuojos;
 • Juoda kalkių – iš rūgštaus skonio Thai, malajiečių, indoneziečių virtuvės šaltinis, stimuliuoja receptorius karpis, karosas, lynas;
 • Baltymai kalmarai yra puikiai įsisavina žmogaus kūno; jis turi didelę įtaką ešerių, šamų, vandens temperatūrai;
 • Polisacharidai, amino rūgštys – medžiaga, kuri trūksta vandens žiemą, stuburo, paragauti jiems patinka, žalingą poveikį organizmui po naudojimo maisto trūksta ​​li>.
 • Natūralūs riebalai – pritraukti visus vandenyse (taikiems, plėšriųjų, atidžiai) gyventojų

Aktyvūs natūralių ingredientų komplekso dominuoti žuvies kvapas, pritraukti juos prie žvejybos srityje, verčia. jiems grįžti po tam tikro laiko. Purškimo komponentai visiškai saugūs aplinkai.

Prašymas grandinė Fish XXL

Norėdami naudoti Fish XXL norint pasiekti absoliutaus poveikio, svarbu laikytis nurodymų, atsargiai elgiamasi su visais daiktais. Jums reikia imtis įprastų masalas, kuris yra visada naudojamas. Žvejojant rami žuvų masalas apdorojimas 3 kartus, plėšrūnai – apie 8 (dozė dvigubai). Apie ketvirtį valandos jie pradeda kramtymas. Caught kelias, vėl purkšti masalas išlaikyti kvapą -. Sudėtis yra taikomos dalinio plovimo-out

Yra žvejybos trūkumas – jums reikia šiek tiek palaukti, tikriausiai žuvis dar nėra pripratę. Ji tiks, sėkmė yra neišvengiamas. Dėl maksimalių rezultatų, turite gera pasiruošti įrankius, kaip įprastinių žvejybos, padaryti platų skylę. Būtinai suknelė šiltai, kaip visada žiemos žvejybai. Spray nebus padaryti visą darbą sau, ji yra skirta, kad padėtų ženkliai pagerinti rezultatus.

Kai yra Fish XXL

Purškimo Fish XXL naudinga naudoti šias kategorijas:

 1. Reikia garantuotą ledo žvejybos laimikį į ribotą laiką;
 2. Nėra galimybės imtis žvejybos didžiulis masalas;
 3. Yra noras išmokti naujų metodų žvejybos atvilioti;
 4. Nėra ieškant naujų sričių žvejybos galimybės;
 5. Giminės nerimauja kritikos per laimikio stoka;
 6. Nėra laiko gaminti maistą masalas;
 7. Žygiai, kurie turi puikų nuotolio, atsižvelgiant mažai produktus;
 8. Yra poreikis papildyti šeimos biudžetą, tikslą – baigti atliekų produktai;
 9. mėgėjams žvejybai, visiškai pamirštant, kad oro, sezono sudėtingumą;
 10. Nenori mokėti rezervuarus;
 11. šiauriniuose regionuose gyventojai;
 12. Linkime patirti euforiją žvejoti, rasti naują prasmę;
 13. Planavimas atsisakyti kombinezonas žvejodami naudojimą.

Tai nėra būtina atkreipti dėmesį į stipraus kvapo. Nėra chemikalų naudojimas gali daryti viską, visur. Reikėtų pažymėti, gerai -. Žinoma tiriamosios vandenų kaip visiškai kitoks kvapas gyventojų, priešingai nei žvejų

Kontraindikacijos Fish XXL

Purškimo aktyvatorius kramtymas Fish XXL yra visiškai hipoalergicznych, jis gali naudoti viską, bet atkreipė dėmesį į atvejus, kai tai yra būtina atsisakyti taikyti:

 1. Individualus netoleravimas narkotikų komponentų;
 2. Tarp tų, kurie ketina valgyti sugauti naudojant žuvis, yra žmonių kategorija, kūnas, kuris gali parodyti skausmingą reakciją į ingredientų. Tai mažai tikėtina, bet jei artimieji kenčia nuo alergijos, būtinai sužinokite detales užkirsti kelią reaguoti per jautriai.

Žvejys įtariama galimo netolerancija? Turite apsilankyti pas gydytoją, jį išbandyti saugumo tikslais, purkšti masalą patikrinti žvejyba.

Vaisto kaina Fish XXL

Tai galima nusipirkti Fish XXL palankiomis sąlygomis, kurią sudaro:

 • Rusijos Federacija -. 990 RUB
 • Ukraina -. 399 UAH
 • Kazachstano tengių 5390
 • Baltarusijoje – 39 Bel. RUB
 • Moldovoje – 399 lėja
 • Kirgizijoje som 1399
 • Uzbekistane suma 99000
 • Azerbaidžanas -. 24 vyras
 • Baltijos šalyse – 24 €
 • Armėnijoje – 13990 FMT
 • Europoje – EUR 39
 • Jungtinėje Karalystėje – 39 svarų
 • Šiaurės šalyse – 490 CZK,

Kur nusipirkti Fish XXL

Užsakyti purškimo yra geriausias dėl interneto portalo pardavėjo. Šis prekybos būdas, be abejo, uždarykite kelių klastotės. Tiesiog įveskite vardą ir pavardę, telefono numerį specialią formą. Tada pradėti darbuotojų pardavėjas, kuris gali pasirūpinti paskambinti ir pristatymas darbą. Maskvoje ir Sankt Peterburge, kiti regionai gauti per trumpiausią įmanomą laiką prekes.

Patogus naudoti purškimo aktyvatorius kramtymas Fish XXL skirta žiemos žvejybai suteikia geras laimikis jokiomis aplinkybėmis. Į sudėtingomis sąlygomis asistentas Spray Fish XXL yra specialiai sukurta vilioja žuvį, palaikykite norimą stotį esant žemai temperatūrai. Forma spaudai purškalas, kuris yra tvarkomi padažu. Pripažinta kaip veiksminga priemonė

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 94 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*