Silane Guard – skysto stiklo, nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Silan apsaugos yra vieno komponento skystas stiklas Japonijos kompanija Willson, skirta apsaugoti automobilių organizmą nuo purvo, įbrėžimų ir nedidelių mechaninių pažeidimų. Klientų atsiliepimai apie SILAN sargybos yra padalintas: kai kurie automobilių savininkai parašyti apie pinigų privalumų nei analogų, kiti sako, kad skyrybos yra niekuo nesiskiria nuo įprastinių šampūnų

.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Norėdami sužinoti tiesą apie skystis stiklo Wilson, nusprendė pirkti produktą iš įgalioto platintojo ir padaryti įrankius su instrukcijomis, nuotraukas ir kainas apklausą. “

Ką tai reiškia: kompoziciją ir prekių aprašymas silano apsaugos

Pagal gamintojo, Willson silano apsaugos automobiliams susideda iš naujoviškų komponentų, tokių kaip silicio dioksidas, Nanook ir silikono polimerų, kurie po to, kai paraiškos forma automobilių apsauginę plėvelę su vandeniui atsparaus poveikio. Purškimo sudėtis tinka tamsių ir šviesių automobiliams. Cheminė reakcija neneša neigiamą poveikį dažų ir kėbulo dalys transportu.

Komplektas skystojo stiklo iš Japonijos taip:

 • PAKUOTĖS BUTELIO;
 • Kempinė;
 • Servetėlė;
 • Specialios apsauginės pirštinės;
 • Naudojimo instrukcija ir reikalaujamus Europos;

Jei užsakius, paketas atvyko Jums su kitu rinkiniu, gal Jūs turite antrinėje rinkoje produktus. Taigi aš nerekomenduočiau pirkti produkto Aliexpress ar kitų Kinijos parduotuvės. Aš nusipirkau iš oficialaus gamintojo purslų.

Kaip taikyti silano apsaugos

Tirpalo naudojimas yra galimas tik gerai vėdinamose vietose, arba lauke (pirmasis variantas pageidautina). Dirbant būkite atsargūs ne atskleisti silonovoy apsaugą odos ir ypač gleivinių.

Technologijos taikyti silano Guard už naują automobilį:

 1. kruopščiai nuplauti kūną iš automobilio (pageidautina su varikliu pagalba);
 2. Leiskite įrenginiui išdžiūti ir gydyti taikymo skystojo stiklo su tirpiu riebalų vietą;
 3. Sudrėkinkite kempinę, pateiktą su komplektu, susikaupti ir pakaitomis taikyti silnowo apsaugą stogo, durys, dangtis, kamieno ir kitų transporto priemonės dalių;
 4. Na repairauto kūno Uždenkite servetėle iš pakuotės;
 5. Po gydymo, vengti prausimosi automobilius ir tiesioginių saulės spindulių per 8 valandas.

naudotų automobilių metodą naudojant silano Guard skiriasi tik papildomu poliravimui iš dažų ir pašalinti rūdis paruošimo iki taikymo vandeniui. Jei Jūsų automobilis jau perdažyti prieš apdorojant tai geriau patikrinti dažų dėl komponentų poveikio priemonėmis.

Vienas butelis vaškas lengvai trunka 3-4 tvarkymo automobiliams. Gamintojas rekomenduoja taikyti mišinį keliais sluoksniais – tai sukurs papildomą polimerinė plėvelė, kuri apsaugo nuo nedidelių įbrėžimų (pvz iš šakų medžių ir krūmų)

.

Sukčiavimas ar ne: ekspertų atsiliepimus apie produktą

Studijavimas pirkėjų nuomonę susitiko keletą neigiamų atsiliepimų apie silano Guard: neveikia, nesausina, o ne blizga ir kiti komentarai. Mano patirtis su šio automobilio priežiūros produktų buvo teigiamas.

Darbas degalinėje galėjo padaryti lyginamąją bandymo skysčio naują ir buvęs į automobilių naudojimo.

Kaip matote, po gydymo poveikis atsiranda veidrodinį blizgesį. Nekilnojamojo privalumas prieš ir po poliravimo buvo pastebėta daugiau nei 2 savaites (rašymo metu). Nemanau apriboti atsiliepimus skaityti internete ir nusprendė prašyti ekspertų iš šimtas.

Andriejus Elenin, mechanikas STO

Išvada Andriejus: silano apsaugos – sukčiavimo ir sukčiai. Bet norėčiau atkreipti savo ir Jūsų dėmesį į svarbius niuansus, dėl kurios naudojimo efektyvumas silano buvo mažesnis lūkesčius:

 • Pirmuoju atveju, klientas atnešė jau spausdinami pakavimo priemonėmis. Ty pasakyti su 100% tikrumo originalas arba suklastotas;
 • Antrą kartą Andriejus nusipirkau skystą stiklą ant kinų svetainėje už mažą kainą. Kaip sakiau Straipsnio, užsakius Spray yra ne oficialus platintojas pradžioje, jūs rizikuojate mesti pinigus į vėjo;
 • specialistas nebuvo nuriebalinti dažus, ir tai yra vienas iš teigiamų

prielaidų

Kiek silano apsaugos

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Kai aš nusipirkau, oficialioje svetainėje kaina buvo …. Dabar ten yra veiksmai ir originalus silano Guarde pagamintas Japonijoje kaina:

 • Europa – 1990 …;
 • Ukraina – 890 UAH;
 • .

 • Europa – 39-49 €
 • Kitos šalys reikia patikrinti su savo operatoriumi.

Ne dideli pinigai, jei mes atsižvelgti į tai, kad viena paraiška skysto stiklo truks mažiausiai 22 dienų, o vienas stiklainis trunka 3-4 kartus per turtinga poliravimo. Iš viso, & nbsp; … gaus šešis mėnesius aprėptį už puikią kainą. Galiojimo laikotarpis iki 5 metų. Žinoma, tai geriau imtis iš gamintojo nei už denarą nuo kažkas neaišku.

About Taņa Krance Taņa 256 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "