Smartwatch V8 – žiūrėti, kiek tai kainuos ir kaip tai veikia?

Smartwatch V8 - žiūrėti, kiek tai kainuos ir kaip tai veikia?
[Total: 0    Average: 0/5]

Turite aplink rašyti atsiliepimą apie Kinijos išmaniųjų laikrodžių Smartwatch

V8, kuri aš naudoju maždaug nuo šių metų kovo mėnesį.

Šis įrašas bus naudingas ne kaip konkrečių modelių išmaniųjų laikrodžių, iš kurių yra šimtai peržiūros ir dėl minties, kad ten yra Kinijos išmaniųjų laikrodžių apskritai ir ką formuluotės yra jų naudojimo galimybės.

turinys

išvaizda, kokybės, specifikaciją, charakteristikos

Pateikiamas Smartwatch V8 paprastu kartoninę dėžę. Maždaug tuo pačiu laukelyje buvo parduota pigūs paprastųjų laikrodžių markių.

rinkinyje yra nieko įdomaus. Tik pats laikrodis, nedidelis vadovą ir USB kabelis-microUSB įkrovimo. Įkroviklis yra, bet tai yra geriau -. Laikui bėgant, bet šiuolaikinės technologijos vartotojas gamina per daug šių įkrovikliai ir microUSB kabeliai su jais

pati laikrodis. Viršutinė kūno -. Metalo, o ne metalo spalvos plastiko

plika akimi matyti, kad Smartwatch V8 kopijuoti Samsung Gear 2 dizaino.

apatinę korpuso yra pagamintas iš plastiko. GV10 du kartus storesnis nei paprastųjų laikrodžiai, nes jie yra šiek tiek nepatogu dėvėti su viršutinių drabužių -. Nuolat siekiame kabintis į movos gleivinės

Kita veidą. MICROUSB jungtis įkrauti, ir prijungtas prie kompiuterio,. Kitos jungtys ant laikrodžio ten.

Pagal galinio dangčio. Už MICROSIM ir microSD lizdai.

Baterijos 450мАч, jis atgal. Valandas tai baterijos talpa yra padorus.

žaisti, jei įjungsite “Smart ekraną Žiūrėti GV10 bando imituoti Android. Tiesą sakant, šie laikrodžiai dirbti branduolys Realaus laiko OS – tą pačią sistemą, kuri dirbo Kinijos “nokla” su 2 SIM ir televizija

.

Į viršų Tonneau taip pat bando imituoti tam tikros senovės versijos “Android” sąsaja.

Laikrodis ekranas. Galimos keletą paprastų surenka pasirinkimas, tai, mano nuomone, yra mielais.

Pagrindinis ekranas. Kita laikrodis, šį kartą, analoginis ir mygtukai, skirti susipažinti su telefonų knygoje, surinkite ir meniu. Charakteristika branduolys Realaus laiko OS aplaistytas “šokinėja” šriftu.

rinkimas ekranas. Galite skambinti kaip valandos ir suporuotas su išmaniuoju telefonu.

Peržiūrėkite išmaniųjų laikrodžių Smartwatch V8Review išmaniųjų laikrodžių Smartwatch V8Review išmaniųjų laikrodžių Smartwatch V8Review išmaniųjų laikrodžių Smartwatch V8Review išmaniųjų laikrodžių Smartwatch V8

Meniu. Dėl patogumo, prisijungė prie to paties tipo nuotraukų galerijoje.

prieiga prie SMS. Galite peržiūrėti tekstinius pranešimus, kad buvo įdiegta

į laikrodį SIM kortelės ir SMS atminties suporuotų Android smartfon.

Peržiūri atskirus tekstus.

Nereikalingi funkcijos Smartwatch V8

Kaip dažnai atsitinka, kad kinai nusprendė įdėti prietaisą prie maksimalių funkcijų, tikrai ne galvoti apie jų taikymą ir tinkamumą. Su sąrašu nenaudingas funkcijas išmaniųjų laikrodžių GV10 pradėsiu, nes šis prietaisas labiausiai.

 • Cameraobscura nenaudingas dalykas, esanti pavadinimo prekės ženklą ir pigių Kinijos modelių protingas watches.In GV10 Smart Watch kameros modulis nuo 0,3 MP abiejų mobiliuosius telefonus metus tokiu būdu 2004 metais įrašymo kokybė yra baisi, vaizdo ieškiklis yra lėčiau. Firminis laikrodis fotoaparatai 1.2-2MP, šiek tiek better.But tai ne jis. Pavyzdžiui, kažkas kažkaip įdėti laikrodį fotoaparate, todėl nuotraukų nėra blogiau nei šiandienos pavyzdinių prietaisų, tokių kaip “iPhone” 6s arba Galaxy S7

  Edge. Tiesiog pažvelgti į patį laikrodį, akies kameros, palyginti vietos į ekraną į juos ir galvoja: ir kaip jį naudoti fotografijoje? Kas tai yra, kad taip. Form Factor valandos neturi juos naudoti kaip fotoaparatą, o į laikrodį fotoaparatas nėra reikalingas ne visiems.

 • Browserside internete su kvadratinėmis ekrane įstrižainė 1.5 colių? Na, juokinga. Taigi, naršyklė – dar nenaudinga funkcija
 • .

 • Skaitliukas Derybos labai naudingas dalykas, jei jis buvo tinkamai įgyvendintos. T.y. stebėjimo visą fizinį aktyvumą fone ir su pakankamu tikslumu vartotojui. Pavyzdžiui, kaip tai daroma šiuolaikinės iPhone, kuris yra stebėjimo fizinį aktyvumą vartotojas yra tvarkomi atskiru coprocessor.But smartwatches GV10 žingsnis skaitiklis yra aktyvuotas ir sustoja rankiniu būdu, o skaičiuojant žingsnius tikslumas yra abejotinas. Sunkiausia (kiekvieną kartą lipti į meniu ir įjungti žingsnių skaičiavimo) ir netobuli įgyvendinimas funkcija leidžia nenaudingas.
 • Audio grotuvas ir FM radijas Netiksli įrengtas ausinių lizdas. Tiksliau, jis pasiūlė prisijungti ausines per microUSB. Kur rasti tokį, bet vis tiek suteikti priimtiną garso kokybę – mįslė me.And jei prijungti ausines, tada naudokite grotuvą dar bus nepatogu. Įsivaizduokite, kabančios laidą, kad prasideda nuo ausų iki

  riešo. Jau nekalbant apie tai, kad bet koks staigus judesys su savo ranka ir ausines iš ausų.

 • Videoplanet teiginys suvesta tas pats, kaip į naršyklės atveju – į ekrano dydį. Na, kas vaizdo 1.5 “ekranas? Kas ten pamatyti ir kodėl nutraukti savo akis?
 • microSD “kartaesli ant laikrodžio nebus žaisti bet vaizdo ar garso (kai priežastis paaiškinta pirmiau), reikia naudoti atminties korteles dingsta. Gebėjimas įdėkite atminties kortelę į laikrodį valgyti, bet saugoti šioje atminties kortelės nieko.
 • Monitorius sySmartwatch V8 pakankamai didelių gabaritų miegoti jiems buvo nepatogu. Taigi, nebus naudojama miego stebėjimo funkcija, kuri yra dabar valandų.
 • QQ, Weixin, Žaidimas CenterПредустановленные Kinijos pasiuntiniai ir Kinijos “Žaidimas centras” .Be Rusija naudojamas pagal paskirtį negali, todėl nenaudingas.

Naudingos funkcijos Smartwatch V8

Leiskite mums dabar kreiptis į tuos požymius, kurie Padaryti Smart laikrodį naudinga ir pagrįsti savo pirkimą.

 • Casionova iš išmaniųjų laikrodžių iššūkis yra, iš tikrųjų, būti už valandas. Ši užduotis jie atlieka, parodant į analoginių forma surinkti rankomis (yra keletas skirtingų dizaino variantų), o skaičių forma.
 • Telefongesprache įterpiant micro-SIM daro protingas laikrodis atsarginė telefono, kad yra visada po ranka. Šiuo atžvilgiu, pigūs Kinijos laikrodžiai yra daug geriau, nei brangių modelių iš žinomų gamintojų: firminiai

  laikrodžiai lizdas SIM kortelės nėra numatyta ​​li>.

 • Belaidis garniturnaya geriausią funkciją išmaniųjų laikrodžių, mano nuomone, yra dirbti kaip belaidės ausinės. Kai Jūs skambinate į išmanųjį telefoną laikrodis rodys skambintojo ID ir suteiks galimybę atsakyti į skambutį arba jį iš naujo. Labai patogu, kai vairuojate. Nepakenktų turėti mygtuką, kuris leidžia jums ne nuleisti į skambutį, įjungti jį tyliuoju režimu, bet deja. Nors kai kuriuose modeliuose yra galimybė.
 • Anti-lostЧасы signalo atveju prarastą “Bluetooth” ryšys su smartfon. Tai patogu žmonėms išsibarsčiusios, leidžia jums greitai sekti missing.When prijungiate žiūrėti į išmanųjį telefoną “Android” ir įdiegti programas kompanionas funkciją taip pat galima signalą ant išmaniojo telefono palengvinti savo paiešką.
 • Sėdimas reminderА yra pasikartojantis laikmatis, tiekia kaip iš anksto nustatytam laiko periodui signalą. Pagrindinis tikslas yra signalas žmogus sėdimas darbas reguliariai keltis ir ruožas, skirstytis kraują organizme.
 • Muzika valdymo ant smartfonlar visi iš pavadinimo aišku. Smartfon yra kuprinėje ar kišenėje, o laikrodis tvirtinama prie riešo ir ekranas gali būti kontroliuojami iš savo išmaniojo telefono playable muzikos.
 • Distincition – puikus bruožas greitai fix informacijos, kartu su už užrašus ir nuolat nešioti Notepad app. Ir paprasčiau ir greičiau patekti į įrašymo, tuo didesnė tikimybė, kad jis įsikurs kaip kasdienio .Vertėtų geriausia turėti atskirą įrašymo, saugomą į kišenę ir atnešė į darbo būklę paspaudus vieną mygtuką. Bet ir rankų nešioti išmanųjį laikrodį su diktofonas yra geras pasirinkimas.

Suderinamas su “Android” ir “iOS”

Smartwatch V8 suderinama su smartphonach, pavyzdžiui, “Android” ir “iOS”.

Pagrindinės funkcijos (Bluetooth, muzika kontrolė) yra pagal nutylėjimą, papildomų funkcijų (prieiga prie SMS į jūsų telefoną, Rodyti pranešimus iš savo išmaniojo telefono į savo laikrodį, ir tt) reikalauja jums įdiegti app kompanionas.

Pagal Android Ši programa yra (vadinamas BTNotification ir prieinama “Google Play”) ir veikia puikiai, tačiau iOS, visi liūdniau. Galėjau rasti App Store tik app Mediatek Smartdevice, bet dirbti kartu su GV10 mano iPhone 5s jis nenorėjo.

Taigi pasirinkti žiūrėti pora iPhone būti atidūs.

Kita vertus, pagrindinės funkcijos dirba be montavimo paraiškų ir tai tikrai būtina visiems neesminio funkcionalumą?

Išvada Smartwatch V8

Norėdami pirkti išmanųjį laikrodį dabar nėra prasmės. Šiuo metu protingas laikrodis prietaisas be jokių problemų. Rinka buvo prisotinta, paklausa laikrodžiai patenka. Laukiant naujų techninių sprendimų, permąstyti protingas laikrodį ir padaryti juos labiau funkcinis yra atkreipti dėmesį į pigių Kinijos modelių.

Man naudinga funkcija smart laikrodį galėjo pasikalbėti su juo, tiek ant ausinių ir diktofonas. Taip, ir atsarginę savaime telefonas nebus nereikalinga. Tačiau reikia paraginti išmaniųjų valandų aš ne, su kuriomis susiduria, bet jei jis yra geriau turėti kad variantą nei neturite. Ši funkcija yra verta į 2-3 tūkstančių rublių diapazone pinigų, bet ne daugiau.

Išimtis – “Apple”. Skirtas naudoti su iPhone, ir jei finansai leidžia, tai prasminga imtis originalus Apple Watch, kuri nusmailintu sąveika su “Apple” elektronikos ir integruota į “Apple” ekosistemai.

Smartwatch V8 rekomenduojame įsigyti aš negaliu, nes šiandien jie nebėra optimalus kalbant apie kainos / funkcijų / Dizainas.

Žiūrėkite Smartwatch V8в Internetinė parduotuvė GearBest Panašūs modelį už $ 18 internetinėje parduotuvėje GearBest Visas katalogas išmaniųjų valandų internetinė parduotuvė GearBest

About Taņa Krance Taņa 256 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "