Sportagen+ -opinions, komentarai, kaina,

[Total: 0    Average: 0/5]

Ši sutartis sudaryta tarp Jūsų asmens ir internetinės išteklių administravimą internetinėje parduotuvėje

Vartotojas – fizinis asmuo, amžiaus, galintis savo veiksmais įgyti civilines teises ir jas savarankiškai įgyvendinti, o jų veiksmai gebėjimas kurti pačiai civilines pareigas, savarankiškai atlikti ir būti atsakinga gedimo atveju, priimti šio vartotojo sutarties sąlygomis ir naudojant tinklalapio paslaugas.

Gamintojas -. Asmuo, kuris dėl savo ekonominės veiklos, remiantis verslo veiklos, užsiima gamyba ir priežiūros produktų pagrindu

administravimas – verslo subjektas (OGRN:. INN: registracija vieta 🙂 į svetainę dėl privačios nuosavybės teisių pagrindu ir teikdama organizacinę, finansinę ir techninę paramą egzistavimo ir funkcionavimo svetainės savininkas

pobūviai -. Administracija, vartotojai ir svetainės lankytojams

Svetainės – Interneto išteklių internetinė parduotuvė su domeno vardu, kuris laikosi pagal organizacinę valdymo ir priklauso institucijai, atsižvelgdama į sąlygas privačios nuosavybės teisių

.

Produktai -. Prekės ir teikiamos vartotojui Administracijos paslaugos, baigtinis sąrašas yra paskelbtas interneto svetainėje

Oficialus pasiūlymas – turtas, skirtas neribotam asmenų ratui arba kelių konkrečių asmenų pasiūlymo, kuris tikrai ir konkrečiai išreiškia asmens, kuris pateikė pasiūlymą ketinimą apsvarstyti, pati sudarė šią sutartį su adresatu, kuris bus priimti pasiūlymą.

Priėmimas – pilnas priėmimas viena iš Šalių sąlygų viešo siūlymo administracijos sudaryti šio vartotojo sutartyje. Sutikdami visuomenės pasiūlymus vyksta naudojimo tinklalapyje pradžioje (įskaitant švietimo tikslais) ir jos paslaugos (paslaugos).

1. Bendrosios nuostatos

1,1. Šis vartotojas susitarimas (toliau „Sutartis“) apibrėžia bendrąsias taisykles aplankymo, naudojimo paslaugų bei standartų, susijusių su visuotinės elgesio svetainėje ir reguliuoja civilinius teisinius santykius tarp vartotojų ir naudotojų administravimo jų sąveikos procese.

1,2. Šis Susitarimas gali būti iš dalies pakeistas administracijos vienašališkai. Administracija neatsako asmeninės pranešimo apie tokius pasikeitimus įsipareigojimų. Naujas leidimas Susitarimo įsigaliojimo nuo paskelbimo svetainėje dienos.

1,3. Susitarimo nuostatos taikomos visiems svetainės lankytojams, be jokių išimčių.

1,4. Lankytojas / naudotojas, pradedant naudoti, kad internetinėje parduotuvėje tarnyba patvirtina, kad jis yra susipažinęs su šio Viskas susitarimo sveiko proto ir aiškaus atminties nuostatas, suprasti juos visiškai ir priimti naudojimo sąlygas visiškai. Jei nesutinkate su šios Sutarties sąlygomis (iš dalies arba visiškai), asmuo, kuris išreiškė tokią valią, turi teisę naudoti informaciją lauką svetainėje.

2. Reglamentas sąveikos tarp šalių

2.1. Administracija teikia informaciją veiklos sritis internetinė parduotuvė, kuri apima, bet neapsiriboja šia informacija: pavadinimas, forma, produktų kokybę, jo vertė, o taip pat apie užsakymus, mokėjimo ir prekių pristatymo į procedūrą vartotojas iki administracijos atstovai. Informacija teikiama nemokamai pagrindu.

2,2. Vartotojas pateikia savo paraišką produktų užsakymą. Administracija gali, bet neprivalo pateikti trumpą patarimą arba patariamojo pobūdžio klausinėti. Tokio konsultacijų teikimas yra nemokamas.

2,3. Gauti nurodyto 2.2 punkte paslaugą. Vartotojas susitarimas, kad vartotojas galėtų įdėti savo klausimą. Tokiu atveju būtina apibendrinti savo klausimą ir palikti kontaktinius duomenis -. E-mail, Kontaktinis telefono numeris

2.4. Administracija turi teisę neatsakyti į dedamas vartotojo prašymą ir nepateikia atsakymo, jei šis prašymas bus neaiški, yra žiauriai, įžeidžiantis vardą, žodžius ir slovooborotami administracijai, tretiesiems asmenims, ir dėl kitų priežasčių, varoma vidaus įsitikinimų.

2,5. Teikiama svetainės paslaugų ir (ar) galimybių įgyvendinimas nenumato vartotojo jokių išskirtinių teisių ir privilegijų.

2.4. Šalys priedu sutarė, kad administracija turi teisę talpinti reklaminius blokus, plakatus, skelbimus įvairiose srityse, įskaitant atvejus, kai yra paskelbtas Vartotojo informacija be vartotojo sutikimo.

2,5. paskelbtas administracijos tinklalapyje pateikta informacija yra intelektinės veiklos institucijai ir visoms turto ir moralinių teisių tokios informacijos rezultatas priklauso Administracijai, kol tol, kol nustatyta kitaip. Taigi vartotojas neturi atsirasti jokių išskirtinių teisių į rezultatus intelektinės veiklos administravimo, išreikštas grafinę, tekstinę, vaizdo garso forma, pateikiami turto svetainėje.

2,6. Administracija neatsako už pažeistų teisių į gyvenvietės šiuo pagrindu ginčus, įskaitant teisme kontekste Vartotojo apsaugai.

2,7. Vartotojo pažeidimu Copyright valdo administracijos ir (ar) kitų asmenų, reiškia, kad pažeidėjo atsakomybę pagal Rusijos Federacijos teisės aktus.

2,8. Autorių teisių pažeidimo naudotojo atveju, taikant neteisėto apgyvendinimo Netiksli valdo medžiagų Vartotojo administracija atleidžia nuo laisvos prieigos prie tokių medžiagų, prašymu teisėto savininko.

2,9. Vartotojas draudžiama skelbti informaciją, kuri tiesiogiai ar netiesiogiai kuriame yra bendrų elementų pornografija, įžeidžiantis, pažeidžia, kenkia niekieno orumo, kurių sudėtyje skundus dėl smurto, nesaikingumo ir kitus veiksmus, reikalaujančius galiojančių teisės aktų pažeidimus apibrėžta teritorinės jurisdikcijos, kuriame kenkėjišką programinę įrangą, ir (ar) kitą informaciją, kuri gali pakenkti trečiųjų šalių.

2,10. Esant 2,9 punkto pažeidimo atveju. Šio susitarimo ir nesugebėjimo atitikti Administracijos reikalavimus, įskaitant tokios informacijos ištrynimą iš viešųjų prieigos svetainės vartotojai yra atsakingi pagal šį Susitarimą ir (arba) galiojančiais teisės aktais Rusijos Federacijos nuostatas. Šiuo atveju administracija turi teisę pašalinti nurodytus 2.9 punkte. informacija nepriklausomai.

2,11. Administracija neatsako už naudotojo rezultatus apsilankę trečiųjų šalių (išorinių) išteklius, nuorodos į kurį gali būti paskelbtas interneto svetainėje. Pagal rezultatus tai jokio rezultato, nepriklausomai nuo jos pobūdžio, o nuo atsiradimo, iš kurių vartotojas patirtų materialinę žalą, moralinę žalą ir kitų neigiamų apraiškų.

2,12. Siūlomos vartotojų administravimo, paskirstytų nuotoliniu būdu atsižvelgiant į reikalavimus pagal galiojančius teisės aktus Rusijos Federacijos nustatytais sistemą produktai yra sertifikuoti ir atitinka nustatytus atsižvelgiant į vartotojų teisių apsaugos srityje teisės aktų reikalavimus.

3. Naudojimasis paslaugų Vartotojo

3.1. Vartotojas turi teisę laisvai naudotis Paslaugomis ir į pasiūlymus, pateiktus tinklapyje visa, išskyrus atvejus, kai toks naudojimas yra neteisėtas, pažeidžia teises, laisves ir interesus administracijos ir (ar) kiti svetainės vartotojai.

3,2. Iš išdėstymas tam, kad

3.2.1. Vartotojas nepriklausomai apsilanko informacija lauką svetainėje, pasirenka produktą ir vietos užsakymą.

3.2.2. Jei reikia, administracija pateikia naudotojo konsultavimo ir informacijos paslaugos į produktų šio vartotojo sutartyje nustatyta tvarka atrankos.

3.2.3. Vartotojas pasirenka produktus, kurie yra paskelbtas interneto svetainėje, ir administracija nėra atsakingas už pasekmes, jei pateikimo tvarką trečiųjų šalių išteklių. Šis elementas turi tokią pačią teisinę galią, ir tais atvejais, kai kitų svetainių kopijuoti, dublikatas informacija skelbiama interneto svetainėje, taip pat prekės pavadinimą, logotipą, dizaino, stiliaus pateikus informacijos apie svetainę.

3.2.4. Rikiavimas daroma užpildant paraiškos formą. Laukai pažymėti „*“ privalomi. Tuo formos gale, spauskite mygtuką „Užsakyti“.

3.2.5. Šalys susitarė, kad telefono numeris (elektroninio pašto adresas) iš vartotojo, administracija išsiunčia trumpą informaciją žinutę su užsakymo detales ir / ar kitą būtiną informaciją. Vartotojas pradedant naudoti šią paslaugą internetinėje parduotuvėje sutinka su šia sąlyga, visiškai ir garantuoja, kad jūs neturite jokių pretenzijų atžvilgiu šiuo klausimu.

3.2.6. Po minėtų operacijų, Vartotojas prašymas priskiriamas unikalus numeris, ir kad yra dedamas, kas išdavė atitinkamą pranešimą. Kurį laiką, administracija bendrauja su vartotoju nurodyta P 3.2.5. būdas patvirtinti užsakymą.

3.3. Mokėjimo būdo

3.3.1. Produktai turi būti mokama 100% mokėjimo formatu arba kitų pasiekė Šalių sąlygas per Naudotojo tam vietą, ir (ar) kiti etapai sąveikos tarp šalių.

3.3.4. Pristatymas produktų atliekamas tik po to, kai pasiekė išdėstytus 3.3.1 punkte nustatytų sąlygų. Iš vartotojo sutartyje.

3,4. Pristatymo produktų siekiant

3.4.1 pristatymas produktų vartotojas atlieka savo transportu institucija arba transporto įmonė.

3.4.2. Pristatymo sąlygų, apie kiekvieną imant atskirai atveju.

3.4.3. Užsakymas ir pristatymas produktų vartotojas yra nustatomas atsižvelgiant į pateikimo užsakymą Vartotojo procesą.

3.4.4. Šalys susitarė, kad pristatymas produktų vartotojas yra atliekamas pagal mūsų Vartotojo susitarimo. Pristatymas produktų vartotoją iš sandėlio yra įmanoma, su papildomu patvirtinimo savęs administravimo tvarka.

3.4.5. Be pristatymo produktų sąlygomis po mokėjimo atveju produktai yra siunčiami per kurjerį į Vartotojo tik po Vartotojas sumokėjo už kurjerio visu gamybos sąnaudas.

3,5. Grįžimo produktų siekiant

3.5.1. Vartotojas turi teisę atsisakyti prekių, bet kuriuo metu iki jo perdavimo, o po prekių perdavimo – per 7 dienas, išskyrus atvejus, kai šis vartotojas teisė apribota galiojančiais teisės aktais Rusijos Federacijos

.

3.5.2. Grįžti į produktų geros kokybės yra įmanoma, jei jos firminis stilius, vartojamąsias savybes, taip pat dokumentas, patvirtinantis faktą ir sąlygas įsigyti iš nurodytų produktų.

3.5.3. Vartotojas neturi teisės atsisakyti geros kokybės prekes, turi individualiai nustatytų savybių, jei šie produktai gali būti naudojami tik perkant vartotoją.

3.5.4. Tuo atsisakymo vartotojas nuo produktų, iš produktų gamintojas privalo grąžinti jam sumą, kurią Vartotojo sumokėjo pagal sutartį su laivybos išlaidų, išskyrus iš grąžinto produkto naudotojui ne vėliau kaip 10 dienų nuo pateikimo data pagal atitinkamus reikalavimus gamintojui vartotojas.

4. Pareigos ir atsakomybė šalims

4,1. Atsižvelgiant į naudojimo intelektinės nuosavybės administravimo svetainės turinį bet kokiu tikslu atveju, vartotojas turi anksčiau, prieš pateikiant tokių medžiagų, gauti administracijos leidimą. Su administracijos sutikimo, vartotojas turi rodyti visas pavadinimas ir domeno vardą iš tokios formos šaltinis: interneto parduotuvėje. Hipersaitus turėtų būti aktyvūs ir tiesioginis, kai paspaudėte, pereina į konkretų puslapį svetainės, iš kurios yra paimtas medžiaga.

4,2. Pagal analogiją su 4.1 skirsnyje instrukcijas. Šio Susitarimo Vartotojas įsipareigoja veikti intelektinės nuosavybės naudojimą, kad priklauso trečiosioms šalims atveju. Vartojimo metodas ir procedūra nurodytą derybų su medžiagų savininkas įgyvendinimą.

4.3. Administracija neatsako už naudotojo, kuris sukėlė į trečiųjų šalių teisių pažeidimas, išskyrus pagal galiojančius teisės aktus Rusijos Federacijos nustatytais atvejais veiksmams.

4,4. Administracija neatsako už turinį Posted by vartotojams.

4,5. Administracija neatsako už vartotojų nuomonėse svetainės turinį. Vartotojo nuomonė svetainėje yra subjektyvi nuomonė, jų autoriai jokiu būdu reikalavimo būti objektyvūs. Jie gali nesutapti su viešosios nuomonės ir negali būti tiesa.

4,6. Sprendimas dėl leidimo išdavimo / neteikimo asmens duomenų pagamintas Administracijos tik dėl atsiųstą prašymą dėl institucijos asmeniui, į kurį galiojančius teisės aktus tam, nustatyta tvarka pagrindu.

4,7. Administracija turi teisę neatsakyti į užklausas, skundus ir laiškus, kuriuose nėra pareiškėjų duomenis (pavadinimas, kontaktinė informacija).

4,8. Administracija neatsako už registracijos duomenų, kad buvo nurodyta, kad vartotojas, kai bendrauja su informacinės srities svetainėje.

4.9. Administracija turi teisę be paaiškinimo, riboti, blokuoti vartotojų prieigą (įskaitant neregistruotas) dėl tinklalapyje, dalinio ar visiško pašalinimo informacijos, kuri buvo paskelbta vartotojo svetainėje.

4,10. Administracija įsipareigoja apsvarstyti reikalavimą, išduotą nustatyta tvarka pagal Susitarimo 4 punkte, per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo jo gavimo dienos.

5. Už ginčų sprendimo procedūros

5,1. Tuo atveju, nustatant Svetainėje pateikiama informacija, kurioje nurodoma informacija apie intelektinės nuosavybės rezultatų priklausančius trečiosioms šalims, teisė turėtojas:

5.1.1. Padaryti reikalavimą, nurodydama faktines ir normatyvinius pagrindus, kurie leistų darbuotojai pašalinti informaciją iš viešosios prieigos.

5.1.2. Pridėti prie ieškinio įrodymų, kad intelektinės nuosavybės (originalas, kiti dokumentai, patvirtinantys, kad autorių teisių objekto nuosavybės) originalumu.

5.1.3. Nusiųsti į 5.1.1., 5.1.2 punktų nuostatų nurodytus dokumentus. šio Susitarimo elektroninio pašto administracijos: [email protected]

5,2. Pretenzijos naudotojų paslaugų kokybę, produktų ir kitų pastabų turėtų būti siunčiami į elektroninio pašto dėžutę administracijos: [email protected]

5,3. Tuo atveju, aprašytas p. 3.2.3. Vartotojas susitarimas, atsiliepimai, pretenzijos, susijęs perduodami atitinkamų išteklių valdymą. Administracija turi teisę neatsakyti į tokį gydymą.

5,4. Administracija neprivalo prisidėti prie paieškos, nurodytą 3.2.3 punkte. asmenys ir kitos trečiosios šalys, kurių veiksmai pažeidė teises, laisves ir interesus vartotojams.

6. Kitos sąlygos

6,1. Visi galimi situacijos, ginčai, kylantys vartotojų, naudotojų ir trečiųjų šalių, vartotojų ir administracijos santykiams, kurių nereglamentuoja šios sutarties, sprendžiami nustatyta pagal Rusijos Federacijos teisės aktų tvarka.

6,2. Šalys šį Susitarimą pripažinti, kurias sukuria santykius nurodytiems asmenims šioje sutartyje, ir visiškai supranta savo veiksmus, suprasti teisinį pobūdį tokių veiksmų visiškai pasekmes teises ir pareigas.

6,3. Neveikimas Administracijos atveju pažeidžiant bet kokius Vartotojas susitarimo nuostatas neatima administracijos teisę imtis vėliau atitinkamų veiksmų, kad apsaugotų savo interesus ir teisiškai saugomų teisių apsaugą.

6,4. Visais klausimais, išskyrus tuos, kurie įrašyti į Vartotojo susitarimo 5 skirsnyje, vartotojai gali susisiekti su svetainės adminstracija siunčiant atitinkamus pranešimus.

& nbsp;

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 94 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*