Uniderm – nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

Tepalas Uniderm paskirtas uždegiminių odos ligų. Jis padeda susidoroti su paraudimas, niežulys, išbėrimas.

Uniderm – efektas tepalas

kremas (tepalas) Uniderm – farmakologinio narkotikų iš gliukokortikosteroidų grupės (GCS) dėl vietiniam naudojimui. Hormoniniai tepalas, gydytojas taikomos, įgyvendinami pagal receptą. Kompozicija yra atstovaujama 1 mg mometazono furoato (mometazono), o šalia papildomų komponentų:

Šis įrankis yra pagamintas tūbelėse po 15 ir 30 g, kaina 15 g 230 …. Bent rinkoje galite rasti losjonu pagal to paties prekės ženklo, kuris yra naudojamas gydyti galvos odą.

Kaip ir kitų kortikosteroidų,, mometazono padeda specifinių baltymų, slopinantys lipokortinov ir arachidono rūgšties gamybą gamybą. Pastarasis prisidėti prie naujų dalių uždegimo (leukotrienai, prostaglandinai) tarpininkais atrankos. Jei jums sumažinti į šių medžiagų kiekis kraujyje paskirstymą vietos uždegiminio atsako sustoja, simptomai sumažinti uždegimą. Vietos taikymas sisteminės absorbcijos yra minimalus, ne daugiau kaip 0,5% veikliosios medžiagos. Kraujo mometazono aptiktas po 6-8 valandų paraiškoje.

Indikacijos ir kontraindikacijos Uniderm

Narkotikų turi nuorodų įvairovė, ji gali būti naudojama vaikų ir suaugusiųjų su bet kokiam odos dermatozės yra linkusios terapijos kortikosteroidais. Jie apima įvairias uždegimines patologijas su alergijos ir autoimuninės pobūdžio. Vaikams tepalas padeda Underm atopiniu dermatitu (neurodermatito), kuri, kaip nustatyta į daugelio vaikams. Vaistas gali būti naudojamas diatezė, alerginio išbėrimo reaguojant į alergenų:

Ilgas kursas Uniderm nustatytas žvynelinės, tai iš galvos ligos forma yra geriausia gydyti su losjonu. Taip pat žinoma naudoti parodyta sistemine raudonąja vilklige į odos (discoidea) forma. Siekiant sumažinti niežulį, galite kreiptis hormoninio tepalo nuo vabzdžių įkandimų -. Vapsvos, bitės, uodų

Taip pat yra požymių, niežulys dermatitas, plokščiosios kerpligės, pitiriazės rosea, lėtinės formos kerpės, seborėjinio dermatito. Kontraindikacijos į gydymą, svarbu apsvarstyti jų skaičių sumažinti imuninį atsaką yra paūmėjimas ligos. Tai apima:

Draudžiama būti gydomi tepalas perioralinis dermatitas, padidėjęs jautrumas į tepalo, reakcijos S iki vakcinos įvedimo komponentų. Per nėštumo ir žindymo leidžiama tik vienkartinį prašymą ant mažų odos plotus, ilgalaikė terapija draudžiama. Amžiaus riba yra 6 mėnesiai nuo Uniderm amžiaus nustatyta, kad vaikams.

Naudojimo nurodymai

Įrankis yra naudojamas tik išorėje. Ji tarnauja kaip simptominį gydymą ir neatmeta dar įtakos patologijos priežastis (pvz, veiksmų alergenų). Paveikta zona su plonu kremo sluoksniu, paraiškų skaičius kartą / dieną. Veiksmingumo trukmė. Tai nėra rekomenduojama naudoti kortikosteroidų ilgiau nei 10-14 dienų, kitaip galima “sindromas iš Rikošetas” (paraudimas ir padidėjęs odos uždegimas). Psoriazė, raudonoji gydymas yra įmanoma per keletą mėnesių, tačiau tik prižiūrint gydytojui prižiūrint.

Esant ilgesniam taikymo didelėmis dozėmis yra sisteminio poveikio. Perdozavimas gali pasireikšti šie požymiai:

Ar laipsniškas panaikinimas Uniderm vykdomas lygiagrečiai simptominį gydymą, pataisyta elektrolitų balansas. Labai atsargiai terapija ant veido – apie sisteminės absorbcijos rizikos aukščiau. Taip pat reikia atsargiai gydyti, jei odos liga taikoma ten, kur yra fiziniai raukšlės odos. Tai nėra rekomenduojama taikyti Uniderm dideliuose plotuose, pagal užakimo tvarsliava. Vaikams norma neturėtų viršyti 5 dienų, minimali doze.

Šalutinis poveikis Uniderm

Gydymo metu vietiniai kortikosteroidai dažnai atsiranda šalutinis poveikis. Gali sukelti sausumo, bėrimas, dirginimas, niežulys, deginimo pojūtis, kuris yra simptomai netolerancija, alerginė reakcija S tepalu.

prievarta ant veido gali sukurti folikulitas -. Uždegimą plaukų folikulų

Kaip šalutinis poveikis yra plėtros spuogai, atrofijos procesų ir maceravimo iš vaikų odos rizika dažnai dygliuotas šilumos. Kai kurie žmonės turi odą tempimo – strijos, atrodo perioralinis dermatitas

.

Kaip pakeisti Uniderm kolegomis

Yra analogai tepalas Uniderm struktūra, kurie gali turėti, mometazono, ir kiti tepalai iš kortikosteroidų grupės:

vaisto kompozicija kaina, RUB Mometazono Mometazono 210 Elokom-mometazono, salicilo rūgšties 380 Momet-Mometazono, salicilo rūgšties mometazono Silcare 510 150 170 Akriderm betametazono hidrokortizono hidrokortizono 70

Informacija apie sąveiką ir tarpusavio įtaka Underme ir alkoholio nėra atstovaujama. Tepalas yra nustatyta kartu su anti-uždegiminių ir antibakterinių išorinio poveikio priemonėmis, buvo pastebėta sumažinimas efektyvumas. Bet antikoaguliantai ir kortikosteroidai kartu nerekomenduojama – didėja kraujavimo rizika ir kitų šalutinio poveikio antikoaguliantų

.

About Taņa Krance Taņa 256 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "