Vitaelife Pharma Vitamin D3 – kaip tai veikia, nuomonės, kaina

[Total: 0    Average: 0/5]

& nbsp;

Iš kalciferolio vaikystėje trūkumas veda prie rachito narės, vidutinio amžiaus žmonės jaučiasi silpnumas ir skausmas kūne, senatvėje sukelia osteoporozę. “Saulės” vitaminas D3 reikalingas kaulams, dantims ir krauju. Kai vitaminas A trūkumas padidina infekcinių, širdies ir kraujagyslių bei neurologinių ligų riziką.

Kas yra vitamino D3 vartojimas vaikams ir suaugusiems

Molekulė cholekalciferolis, iš maisto ir sintetinamas odos dėka ultravioletinių saulės spindulių. Kuo daugiau įprastas pavadinimas medžiagos – vitaminas D3. Kitas kalciferolio, pavyzdžiui, ergokalciferolis (D2), turi panašų farmakologines savybes.

Kodėl mums reikia vitamino D3: h4>

 • Jei norite išvengti karieso, osteoporozė, rachitas, imuninės sistemos deficitas;
 • pagerinti absorbciją ir metabolizmą kalcio, fosfatų;
 • iš mineralų kaulų ir dantų turinį normalizavimas.

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaip tai veikia, nuomonės, kaina Be kalciferolio kūnas negali tinkamai įsisavinti kalcį ir fosforą. Kaip rezultatas, keičiant funkciją. Pavyzdžiui, jei trūksta kalcio yra sutrikęs kraujo krešėjimą. Makroelementinių reikia kaulų stiprumą, pralaidumas ląstelių membranų, perdavimo nervų impulsus.

Dienos reikalavimas

vitaminai patekti į kūną su maistu, yra nepakankamai. Endokrinologai įrodė, kad tam tikrais gyvenimo laikotarpiais kalciferolio suvartojamos padidintos sumos. Daugiau vitamino D3 reikalingas intensyvaus augimo, infekcinių ligų, traumų į odą.

Aktyvumas kalciferolio matuojamas tarptautinių vienetų, kurie gali būti konvertuojamos į masės vienetų. Pavyzdžiui, 1 TV = 0025 mikrogramų cholekalciferolis. 1 mikrogramų vitamino D3 atitinka 40 TV.

minimalų kasdienio reikalavimai ir saugus didžiausias dozė vitamino D3 (IU / dieną): H4>

 • Kūdikiams 0-6 mėnesių -. Nuo 400 iki 1000
 • Kūdikiai 6-12 mėnesių -. Nuo 400 iki 1500
 • vaikai 1-3 metų -. Nuo 600 iki 2500
 • 3-8 metų vaikams -. Nuo 600 iki 3000
 • Vaikams 8-17 metų -. Nuo 600 iki 4000
 • suaugę 18-70 metų -. Nuo 600 iki 4000
 • Nėštumo ir žindymo laikotarpis -. Nuo 600 iki 4000
 • Virš 70 metų amžiaus – nuo 800 iki 4000

.

Jei vaikščioti saulėtomis dienomis, oda yra pakankamai vitamino D3. Kūdikiams, pagyvenę žmonės, atstovai daugelio profesijų, nedaugelis yra gatvėje, retai liko be drabužių saulėje. Poreikius į kalciferolio kūno galima kompensuoti vitaminų papildus ir tinkama mityba

Skaityti daugiau on’attuale.EN:. Sirupo klenbuterolio: kaip naudoti vaikams, sudėtis ir analogų bronchų plečiamasis vaistas

Kas maisto produktų sudėtyje yra daugiau D3: h4>

 • menkių kepenų;
 • Juoda ikrai;
 • žuvų taukai;
 • riebalų jūrų žuvis;
 • sviestas;
 • kiaušinio trynys;
 • ožkos pieno.

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaip tai veikia, nuomonės, kaina įprasta dieta Europos gyventojų nėra reikiamą kiekį D2 ir D3. Mokslininkai nustatė, kad deficitas kalciferolio nuo 50-90% vaikų ir suaugusiųjų. Ekspertai paragino pagrindinė priežastis yra mažas maistu ir nepakankamas formavimas cholekalciferolis į odą.

Simptomai trūkumas ir vitamino D3 trūkumas organizme

išaugęs vartojimas bei sumažėjusi absorbcija kalciferolio švino į biologiškai aktyvių medžiagų trūkumo. Pirma D3 trūkumas neturi pasireikšti, nes organizmas turi kompensacines galimybes. Ateityje pažeidė absorbciją ir metabolizmą kalcis, keisti imuninės sistemos ir kurso uždegiminio proceso veikimą.

Pirmieji požymiai trūkumas: h4>

 • skausmas kelio ir klubo sąnarių;
 • dažnai infekcinė liga;
 • lėtinis nuovargis;
 • sezoninio depresija;
 • raumenų skausmas.

Kai organizmas netenka hypovitaminosis D3 arba vitamino maiste randami bet nėra suardomas. Jei kalcio koncentracija plazmoje sumažėja, tada kompensiruet trūksta ne iš “išskalaujant” iš skeleto kaulų sąskaita. Hipo – arba Avitaminozė sukelti kaulų suminkštėjimo ir osteoporozės, nervų ir širdies ir kraujagyslių ligų

.

Kodėl paskirti vitaminas D3

gydymas yra atliekamas esant kalciferolio osteomaliacijos, esančių tiksliai medžiagų apykaitos sutrikimai, kalcio ir fosforo, traumos ir ilgai imobilizacijos fone. Vaistai su vitamino D3 yra indikuotinas hypovitaminosis pacientų iš didelės rizikos grupių, kenčiančių nuo malabsorbcijos sindromas (malabsorbcijos), lėtiniu uždegimu plonosios žarnos, kepenų cirozė prevencijai.

Vitaminas D3 imtasi: h4>

 • lūžiai su lėtai formavimo kaliaus;
 • praradimas kalcio ( “skalbimo toli” kaulų ir dantų);
 • metabolinis osteopatijos (kaulų liga);
 • osteoporozė įvairios kilmės;
 • Rachityzm ir Rachityzm sąlyga;
 • raumenų skausmas, spazmofilii;
 • gipocalziemicescoe tetanija;
 • paprasta psoriazė, baltmė;
 • trūkumas vitamino D;
 • osteomaliacija.

Vitaminas D3 kūdikiams skiriamas už rachitas ir panašių sąlygų prevenciją. Deficitas kalciferolio pasireiškia kūdikiams su pabaigoje uždarius momenėlio, praradimo skeleto raumenų. Sutrikusi kaulų mineralizacija, kaip rezultatas, jie deformuojasi.

Profilaktinis administracija D3 yra būtinas vaikų ir suaugusiųjų mitybos, veganų dietos, netinkamo saulės poveikio, ir fizinio neveiklumo. Moterys vitamino D3 vartojamas po 45-50 metų, skirtų osteoporozės profilaktikai, Rimtas menopauzės. Papildomos suvartojamų kalciferolio suaugus apsaugo kaulų trapumą, palaiko imuninę sistemą,

Skaityti daugiau on’attuale.EN: Hemlock – gydomųjų savybių ir kontraindikacijos žolelėmis.

Koks skirtumas vitamino D ir D3

kalciferolio yra 5 steroidų medžiagų panašaus fiziologinio veiksmų kompleksas. Vitaminas D neegzistuoja kaip atskiras cheminis junginys, priešingai kiekvieno atstovas grupei. Remiantis tyrimais 90% vitamino D organizme atsargų yra dėl to, jo formavimosi odoje, kai apšviečiama saulės. Tik 10% ateina iš maisto.

Didesnės dozės kalciferolio naudojami narkotikų terapija. Vitamino-mineralinių kompleksų ir maisto papildų yra nustatyti ir profilaktikos tikslais. Vitamino D kilmė neturi įtakos į metabolizmo dalyvavimą. Daug dažniau prevencijos ir gydymo cholekalciferolis (cholekalciferoliu).

gaminti cheminę medžiagą iš lanolino, kuris išgaunamas per avių vilną plovimo. Pirmiausia valomi žaliavą, išskirti, 7-dehidrocholesteroliui, apšvitinti su ultravioletine šviesa. D2 gauti, kai tas pats gydymas ergosterolio sintetinamas iš grybų ar kerpės.

Kaip vartoti Vitaminas D3 kapsulės vaikams ir suaugusiems

Vaistas yra kramtomosios tabletės, kapsulės, naftos ar vandens tirpalo pavidalu. Kalciferolio yra riebaluose tirpių medžiagų, taip riebiai gliukozės injekcinio tirpalo ir nurijus laikomas geriausias pasirinkimas.

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3  kaip tai veikia, nuomonės, kaina

Kalcio-D3-MIK kapsulės gali priimti ir vaikams nuo 12 metų ir suaugusiems-2-3 vienetų du kartus per dieną su maistu. Siekiant išvengti ligų, kurias sukelia vitamino D trūkumo, nustatytą iš 1 mėnesį. Osteoporozės gydymo buvo atliekama 3 mėnesius.

Vitaminas D3 vaikams ankstyvame amžiuje tai geriau naudoti lašų registratūroje viduje formą. Minimalus dozė suteikiant vasaros daugiausiai ir žiemą. Profilaktinis administracija vaikams tęsti pirmuosius 2 gyvenimo metų.

Naftos tirpalas Vigantol paskirti pilnas trukmės naujagimio 1 lašą, per anksti – 2 lašus per parą. Be rachitas, dozė yra padidinama iki 2-8 lašai per dieną. Įprastas įėjimas suaugusiems ir vaikams – po 1 arba 2 lašus / diena, malabsorbcijos sindromu – nuo 5 iki 8 lašų osteomaliacijos – nuo 2 iki 8 lašų, ​​osteoporozės -. Nuo 2 iki 5 lašų

Aquaderm paskirti naujagimių 4 savaites, remiantis 1-2 lašai per dieną, su rachitas – nuo 2 iki 10 lašų / per dieną, priklausomai nuo sunkumo, nėščia 1 lašą per dieną menopauzės metu – 1 arba 2 lašus / dieną 1 šaukštai skystis. . Tas pats rekomenduojama dozė, gamintojų Naudojimo tirpalo Aqua Complivit D3 instrukcijas

Skaityti daugiau on’attuale.EN: Pupelės: nauda ir žala sveikatai

taikymas nėštumo ir žindymo

cholekalciferolis apie galimą riziką vaisiui naudojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose mastu, priklauso C kategorijai, tai reiškia, kad nebuvo atlikti atitinkami tyrimai, tačiau nėštumo metu naudojimas gali būti pateisinamas galima nauda motina su akivaizdžių neigiamų pasekmių vaisiui.

vaistas skiriamas nėščioms moterims mažomis dozėmis. Ilgalaikis perdozavimas gali sukelti vaisiaus padidėjęs jautrumas į vitamino D3, ir kitų nepageidaujamų pasekmių.

Jis nustatė, kad cholekalciferolis patenka į motinos pieną, jei žindanti moteris laikosi dozėmis didesnėmis negu rekomenduojama kelis kartus ištaisyti. Per maitinti kūdikis turėtų būti geriamojo vitamino D3 minimalių reikia dozes būtų užkirstas jūsų kūdikiui perdozavimo.

Šiuolaikiniai tyrimai parodė teigiamą poveikį vitamino D3 apie reprodukcinę sistemą moterų. Cholekalciferolis naudinga menstruacijų sutrikimų, policistinių kiaušidžių sindromo, paruošimas koncepcijos, IVF.

Sąveika su kitais vaistais

Antacidai – Gastal, Gastracid, Maalox – su ilgo naudojimo arba didelėmis dozėmis, turi poveikio priešingas kalciferolio. Aliuminio druskų panaudojimas vaistų nuo rėmens gali sutrikdyti kaulo mineralizacija sudėties.

Cholekalciferolio absorbcijos sumažinti Anticonvulsant vaistus, antibiotiką rifampiciną, kolestiramino, naudojami aterosklerozės ir niežulys odos prevencijai, su obstrukcija tulžies takų. Vitaminas D3 gali sustiprinti toksinį širdies glikozidų.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

cholekalciferolis neturėtų būti naudojamas, kai padidėjo kalcio koncentracija kraujyje ir šlapime, ir kalcio akmenų (inkstų akmenų) formavimas. Ji yra draudžiamas imtis D3 yra padidėjęs jautrumas veikliosios medžiagos ar kitos sudedamosios dalies lašų / tablečių. Kontraindikacijos yra inkstų nepakankamumas, sarkoidozė.

šalutinis poveikis dažnai sukelia alergijos su vitaminu D3, hiperkalcemijos, ir / arba hiperkalciurija. Yra silpnumas, galvos skausmas, raumenų ir sąnarių skausmai, pykinimas, dirglumas. Lėtinis administravimo ir perdozavimas gali sukelti vėmimą, širdies ritmo sutrikimas. Susirūpinęs sunkus troškulys, padidėja šlapimo susidarymą. Ateityje, yra sąlygos inkstų akmenų susidarymo, nefrokalcinozė.

Atkreipkite dėmesį, kad cholekalciferolis yra dalis multivitaminų kompleksų. Vienu metu priimtų iš kelių preparatų, kurių sudėtyje yra vitamino D3 gali sukelti hiperkalcemijos. Atsižvelgiant į simptomų trūkumas D3 nėra, imtis minimalią dozę narkotikų, ar tik įtraukti į maisto, kuriame gausu vitaminų dietos.

READ  Ostelife - atsiliepimai, kaina, kur pirkti, pirkti dabar
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 256 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "