Vitaelife Pharma Vitamin D3 – nuomonės, komentarai, kaina,

[Total: 0    Average: 0/5]

Vitamin D3 yra riebalų – tirpus junginys D grupė, kuri turi svarbią reikšmę žinutę normalaus organizmo funkcionavimui, ypač reikalingą sveikatos ir vystymosi kaulinio audinio. Šis elementas yra gaminamas organizme, ypač odą, veikiamą saulės spindulių. Atsižvelgiant į šį faktą, šiaurinių regionų gyventojai dažnai turi D3 trūkumas turėtų reguliariai valgyti maisto, kuriame jis, gauti ją taip iš išorės. Dažnai vitamino vartojimas paskirtas papildomų vaistų.

Kodėl mums reikia vitamino D3

UAB „Saulės“ vitaminas dalyvauja daugelyje procesų organizme, bet svarbiausia normaliai funkcionuoti iš šių sistemų?:

 • Kaulų. Padeda absorbciją tokių mineralų kaip kalcio, magnio ir fosforo, kuris yra labai svarbūs normaliam formavimo kaulų ir dantų audinio ir jos stiprinimo.
 • Imuninės. Kaulų čiulpų ir jo normalus veikimas yra taip pat tiesiogiai priklauso nuo D3, nes ji yra atsakinga už imuninių ląstelių gamybą.
 • Nervų. Elementas padeda palaikyti norimą kalcio koncentracija kraujyje, kuris yra atsakingas už nervinių impulsų perdavimo. Be to, vitaminas atstato apsauginį apvalkalą nervų, todėl dažnai naudojamas sunkių CNS ligų, ypač gydant išsėtinę sklerozę.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į vitamino svarbą augimui ir atnaujinant ląstelių, o taip pat užkirsti kelią patologiniam molekulinės obligacijų išsidėstymą, vėžio procesų ir ligų, širdies ir kraujagyslių sistemos. Yra mokslinių patvirtinimas D3 efektyvumo sulėtėjimą krūties navikų ir prevencijos aterosklerozės augimą.

Ir pagaliau, mes turime pasakyti apie vitamino svarbą liaukų vidaus sekrecijos. Jis stabilizuoja insulino sintezę ir, kaip pasekmė, normalizuoja gliukozės kiekį kraujyje. Tai daro jį ypač svarbu žmonėms, turintiems polinkį į cukrinį diabetą.

Skystų vitamino D3 naudojimas

Ilgai trūkumas vitamino D3, o tai reiškė ilgą šaltą laikotarpį patiria beveik kiekvienas rusų, gali sukelti labai liūdna pasekmes. Žinoma, galite tikėtis, kad papildyti savo atsargas per maistą, tačiau tai yra geriau pirkti skystas vitaminų vaistinėje ir jį kasdien, atsižvelgiant į nustatytą dozavimą. Ypač svarbus elementas vaikų ir moterų registratūroje, tačiau vyrams deficitą Taip pat labai nepageidautinas. Panagrinėkime detaliau, kas tai yra, vitaminas D3, kiekvienas iš gyventojų grupė.

Vitamin D3 moterims

Vitamin D3 moterų negali būti pakeistas bet kuriuo kitu klausimu, bet todėl, jei jūs negaunate saulėje, būtinai jį priimti papildomą!

Vitamin D3 yra dažnai vadinamas „hormonas moterų sveikatai“. Ir štai kodėl:

 1. menstruacijas iš organizmo metu išskiria didelius kiekius kalcio, bet todėl, kad jos tinkamai virškinimą, kuri padeda elementą klausimą, yra pirmaeilės svarbos. Tai ne tik leidžia kaulai būtų stiprūs ir sveiki, bet taip pat stiprina plaukus ir nagus.
 2. nešti vaiką D3 laikotarpiu taip pat vaidina ypatingą vaidmenį moterims, nes ji padeda tinkamai formavimąsi sveikus kaulus į vaisiui. Į laktacijos laikotarpiu, motina, vėlgi, negalima pamiršti apie papildomą priėmimą vitamino, kad neprovokuoti savo deficitą sau.
 3. Be to, vitaminas yra labai reikalinga ir menopauzės metu, nes šiuo metu didina besivystančių osteoporozės tikimybę – trapius kaulus, D3 taip pat žymiai sumažinti šios ligos išsivystymo tikimybę
 4. .

 5. Šis mineralas taip pat padeda išlaikyti sveiką lygį metabolizmą, atsiradusiems dėl įprastinio absorbcijos fosforo. Savo ruožtu, tinkamai medžiagų apykaitai, tai yra efektyvus įsisavinimas naudingų elementų ir greitai reljefo nuo kenksmingų toksinų, padeda moteriai išlikti lieknas ir gražus, nes žarnyne sąlyga visada atsispindi ant odos.
 6. teigiamą poveikį nervų sistemai taip pat svarbu teigiamas poveikis vitamino D3 moterims, nes gražus pusė žmonijos yra mažesnė emocinė stabilumas nei vyrai.

Vitamin D3 vyrams

Ir vyrų kūno vitaminu D3 vaidina labai svarbų vaidmenį. Savo ilgalaikio deficito, žmogus tiesiog nustoja būti vyras, raumenys tampa suglebęs, stiprumas ir tonas prarado, taip pat lytinis potraukis.

Dabar pažiūrėkime, kodėl jums reikia vitamino D3 stiprių pusė žmonijos:

 • Pirma, žinoma, palaikyti ištvermę. Sveiki stiprūs kaulai lygus stiprus sveikas raumenis, kad dauguma vyrų, žinoma, nori turėti.
 • Antra, elementas turi milžinišką poveikį testosterono lygį. Tas faktas, kad nepakankamas vartojimas ar netinkamo įsisavinti kalcį testosterono perima „tarnybos pareigų“ kaulų. D3 pat išlaisvina testosterono iš šio darbo, todėl gali būti hormonų vaidmuo. Rezultatas yra stimuliuojama libido, sumažintas tikimybę išvystyti ligas, šlapimo ir lyties organų sistemos ir impotenciją.
 • Trečia, vitaminas dalyvauja transformacijos procesų mažiau aktyvių formų estrogenų. Tai moteriško hormono,, kuris, tačiau, gaminamas vyrų kūno. Jų per daug kaupimas ir veikla sukelia sumažėjęs lytinis potraukis ir nutukimas.

Atkreipkite dėmesį! Dėl stiprios pusė žmonijos yra ypač svarbus ir vitamino nuosavybė sumažinti besivystančių ligų širdies ir kraujagyslių sistema, o taip pat vyrų mirtingumo nuo širdies priepuolių tikimybė yra gerokai didesnė nei moterų.

Vitamin D3 vaikams

Galiausiai, atsižvelgti į skysto vitamino D3 svarbu vaikams klausimą. Būtina pasakyti, kad šiandien šis elementas yra priskirtas kūdikis beveik nuo gimimo. Ypač griežtai turėtų būti stebimi kiekvieną dieną, jei vaikas gimė šaltojo sezono.

Kas yra už D3 priežasties, net naujagimiai? Pažiūrėkime:

 1. Kaip jau minėjome anksčiau, vitaminas D3 yra atsakingas už sveiką skeleto sistema ir jos plėtrą. Štai kodėl šis elementas yra labai svarbus ekonomikos augimo metu. Naujagimis neturi šiame punkte atsargų, todėl duoti vitamino tikrai būtina nuo pirmųjų dienų gyvenimą, kitaip, trečią mėnesį bus stebimas pirmieji požymiai rachito.
 2. Verta prisiminti elemento svarbą plėtojant imuninę sistemą, kad kūdikis nesudaroma. Taigi, suteikiant vaikų vitaminas, jūs ne tik padeda augti savo kaulus, bet ir saugo jus nuo infekcijų ir virusų.
 3. Nervų sistema kūdikiui taip pat nėra subrendęs, ir D3 padeda savo teisingą plėtrą.

Kaip matote, iš vitamino buvimas vaiko mityba yra ypač svarbu, nes ji yra atsakinga už normalų vystymąsi pagrindinių sistemų ir skeleto. Taigi priskirti jį nuo pirmųjų dienų gyvenimą visiškai teisingai.

vitamino D3 pavojai

Nepaisant to, su tokiais įvairių naudingų savybių prekę, kai jis gauna, tai yra labai svarbu atsižvelgti į daugelį subtilybes, kad naudojimas netaptų nuostolingas.

Pirmasis subtilumas yra tai, kad D3 yra riebaluose tirpių vitaminų, tai reiškia, kad vandenyje tai nėra tirpus, ir todėl jos gausa gali būti ne produkcija inkstus, ir ši situacija kelia kūnas yra rimtas pavojus, kuris atsižvelgiant į vaikams atveju sukelti nepataisomų pasekmių.

Pradiniai simptomai hipervitaminozė – apetito netekimas, pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas, ten yra Bendras silpnumas, svorio netekimas prasideda, yra vystymosi atsilikimas. Kalcio kaupiasi perteklius ir pradeda indėlis vidaus organų, tokia situacija gali sukelti aterosklerozę (magnio trūkumas yra susirgti šia liga padidėja daug kartų tikimybė). Sutikite, tai stebina, kad vidutinio dozes vitamino apsisaugoti nuo aterosklerozės, o perteklius, priešingai, jis išprovokavo.

Taigi, teisingas taikymas vitamino D3 narkotikų yra labai svarbus. Teisinga dozė negali pakenkti organizmui, jei vartosite jį daugiau nei reikalaujama sukels hipervitaminozė, žalos, kuri yra didžiulė.

Deja, gydytojas ne visada galima nustatyti tinkamą dozę, nes kiekviena atskira kūnas yra pirmoje vietoje. Ir, antra, gydytojas negali žinoti, kiek laiko praleidžiate saulėje, kiek vitamino nepriklausomai sintezuoja savo kūną, taip pat maisto rūšies jūs valgyti. Žinoma, ten yra renkami įrodymai statistiškai, tačiau statistiniai duomenys kartais yra negerai, todėl, jei pastebėsite sveikatos pablogėjimą ar jūsų vaikas po recepto vitamino D3, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Atkreipkite dėmesį! Prielaidas hipervitaminozė gali būti: baltymų trūkumas, perteklius vitamino A ir C, genetinis polinkis jautrumas vitamino D.
Pažymėtina ir tai, kad vaikai su rachito yra ypač jautri perteklius vitamino D3 ir todėl, kad šios ligos gydymas turi lydėti šio elemento registratūroje, turėtų būti atliekamas reguliariai bandymus jos priežiūra organizme.

Kas maisto produktų sudėtyje yra vitamino D3?

Jei žiemą papildoma dozė vitamino D3 yra gera praktika, vasara, (ne be išankstinių konsultacijų su gydytoju, žinoma) jis gali būti atsisakyta. Tačiau pamiršti apie produktus, kurioje elementas, esančių dideliais kiekiais, yra ne verta.

Čia, veganai bus nusivylęs, nes visi produktai yra čempionai dėl vitamino kiekis yra gyvulinės kilmės:

 • raudonaisiais ikrais. Į šaukštas yra 0,02 mg šio vitamino.
 • Kiaušiniai. Daug labiau ekonomiškai tiekėjas DMZ. Didžiausias koncentracija trynio yra tik vieną 0042 mg vitamino. Tačiau nereikia pamiršti, kad kiaušiniai yra daug cholesterolio, todėl ne per liesas apie šią prekę.
 • Jautienos kepenys. Galutiniai 100 Gromovų porcijomis 0,053 mg vitamino, ir nors produktas yra ne visiems valgyti bent retkarčiais verta, nes ji yra taip pat daug baltymų, geležies ir vitamino A. Bet vėl, kaip su kiaušiniais, ji turi cholesterolio, todėl nėra uolus.
 • Spuogai. Meilė rulonai? Geros naujienos yra tai, 100 gramų Upinių ungurių beveik 5 mg D3! Tai tikrai labai daug, todėl piktnaudžiauti šį produktą, nes tai nėra būtina, nes kitaip jis gali išsivystyti hipervitaminozė. Bet vis tiek malonu galvoti, kad tarnauja savo mėgstamą suši savaitgaliais nėra neatleistina silpnumas, tačiau medicininė procedūra.
 • Sardinės. Ši žuvis yra taip pat turtingas D3, 100 gramų 0,5 mg. beje, ji taip pat yra sveiką omega-3, kalio, kalcio, geležies ir daug kitų vitaminų, makro -. ir mikroelementų

Be to, vitaminas D3 yra pateiktas pakankamais kiekiais, kad pieno produktų produktai – sūris, varškės sūris, sviestas. Tačiau vis tiek, tiesą sakant, reikėtų pažymėti, kad augalų pasaulyje turi savo čempionais apie D3 turinys yra Shiitake grybus (0,3 mg 100 g) ir sojos pieno (0,12 mg vieną puodelį). Be to, jis yra bulvėse, avižiniai dribsniai, ir įvairių žalumynų.

Kaip vartoti Vitaminas D3

Galiausiai, apsvarstyti veiksmingų vaistų D3 ir statistikos dozių vitamino, bet atminkite, kad ji yra bet kuriuo atveju ne vadovas veiksmams, bet tik įvadinė informacija, kuri taip pat bus pateikti bet instrukcijų D3. Beje, vaistai yra įvairių formų, pavyzdžiui, lašų, ​​tablečių, kapsulių.

TOP 5 populiariausių produktų vitamino D3:

 • Akvadetrim. Natūralus vitaminas DZ. Vaistas yra tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms, tačiau orientuota į jaunesnio amžiaus vaikams. pagal pediatrų jis dažnai skiriami. Turimas lašų forma, vienas lašas yra kasdienio vaikų dozė yra 500 TV.
 • Vigantol. Vaistas yra prieinama iš naftos tirpalo pavidalu, kiekvienas lašas, vėl, dozė yra 500 TV. Tuo pačiu būdu, kaip Aquadetrim gali būti imtasi grynos formos ir gali būti ištirpinta vandenyje arba pieno. Aktyvus ingredientas yra tas pats – fizinis D3. Vaikai paprastai skiriamas vartoti šį vaistą.
 • Alfa D3-Teva. Vitamin D3 kapsulės su aliejiniame tirpale. Dozė yra viena kapsulė – 0,5 mikrogramų. Aktyvus ingredientas vaisto yra alfakalcidolio, sintetinis analogas D3. Narkotikų yra nurodyta atkurti kalcio pusiausvyrą, geriausias jo absorbcija virškinimo trakte, sumažinant vadinamųjų VILLAGE-hormonas, kuris slopina kaulų formavimąsi aktyvumą.
 • Vitrum Kalcio + Vitamin D3. Integruotas produktas, tabletėmis. Vienas tabletėje yra 1.25 g kalcio karbonato ir 200 IU vitamino D3. Paskirtas kaip prevencinė priemonė siekiant geresnio įsisavinimo rekomenduojama gerti rūgštų gėrimą. Pilnas analogas vaisto tik kramtomųjų forma tabletės Kalcio D3 Nycomed Forte. Šios sistemos yra ypač rekomenduojamas moterims.
 • Vitrum Osteomag. Kitą platų produktų yra 200 IU vitamino D3, 600 mg kalcio, magnio ir taip pat (40 mg), cinko (7,5 mg), boro (250 mcg), vario (1 mg), mangano (1,8 mg). Paprastai skiriamas vyrams.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad vitaminas D3 geriau derinti su vitamino A vartojimas ir askorbo rūgšties. Ir vaikai iki 2 metų amžiaus patartina imtis vitamino be kalcio
Statistinių dozės vitamino D3 yra pateikiami lentelėje:. Sąlygos
primasutra
dosaditi
prevencijos 500 Meeti
gydymui рахита2000-5000
Mastrolia
už профилактики300-500
Mastrolia
už mechanioreceptors
griežtai individualiai

Individualus dozė Jums bus nustatyti savo gydytojui:

 1. vaikams nuo 3 savaičių amžiaus prevencijos laikotarpiu nuo spalio paskirti 500 TV per parą arba 1000 TV per dieną iki balandžio imtinai.
 2. Vaikų gydymas rachito paskirtas 2000-5000 IU kasdien per pusantro mėnesio. Reguliariai, kai tai atrodo tyrimas hipervitaminozė nėra.
 3. Dėl kitų ligų vaikams ir suaugusiems (vitaminas nustatytų kaip papildoma terapija tuberkuliozės, vilkligės, traumų pobūdžio, ir tt) dozė yra nustatoma individualiai gydymui.
 4. Įprastiniai priėmimas suaugusiems yra 300-500 TV per dieną per rudens-žiemos laikotarpiu.

Svarbu! Priimdama vidurių vitamino D3 absorbcija yra
neveikia Kodėl jums reikia vitamino D3 – tai ne vaizdo išvaizdą!
Vitamin D3 – labai svarbus mūsų kūno elementas. Pakankamas jo turinys yra svarbi tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Tačiau vitamino D3 dozė yra tarp žalos ir naudos ryšys kertinis akmuo. Jo perteklius, taip pat iš jų trūkumas gali sukelti rimtų problemų. Štai kodėl vartojate šiuos vaistus turėtų aptarti su savo gydytoju ir atidžiai pasirinkti individualią dozę. Autorius: Redakcinė TutKnow.ru pakrovimo …

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 94 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*